Gdy brakuje włosów

( opublikowane: Środa godz.16:31 2018-04-11) komentarzy: 0 , czytane: 395 razy

Jest sporo osób, które na codzień nie przywiązują zbytnio uwagi do swojego wyglądu. Owszem, ubiór powinien być schludny, buty wyczyszczone, fryzura ułożona. Jednak uchybienia w tej kwestii są dopuszczalne, bowiem nie zawsze w pracy, natłoku rzeczy do zrobienia, zakupów, uda się dopracować pedantycznie wszystkie te elementy.

Kiedy jesteśmy w niewymagających sytuacjach nasz wygląd, moda, stylizacja niekoniecznie muszą być wyjątkowe.

Co począć w jednak w sytuacji gdy mamy szybko ważne spotkanie, decydującą rozmowę handlową i na dodatek problemy z łysiną? 

Jak wyglądać lepiej?

Jakie mogą być skuteczne sposoby na łysienie

Zobacz jak łatwo i szybko wystylizować trudną fryzurę z brakującymi włosami. 

Po zaopatrzeniu się w odpowiedniego dla siebie koloru kosmetyk DermMatch, należy delikatnie rozprowadzić proszek zawierający specjalnie przygotowaną pod względem fizyko-chemicznym substancje. Rozprowadzić go w miejscach prześwitującej glacy, tam gdzie brakuje nam włosów. Proszek rozprowadzamy równomiernie, stylizując odpowiednio cieniowanie i dopasowując jego ilość/grubość w miarę potrzeby. Następnie grzebieniem lub miękką szczotką do włosów rozprowadzamy delikatnie kosmetyk po powierzchni włosów. Uzyskujemy trwałą i gęstą fryzurę o oczekiwanej puszystości. Całość procesu stylizacji z łysiny do fryzury, którą chciało by się poczochrać, trwa kilka minut.

Sposób na gęstą fryzurę w kilka chwil

Ten specyfik, preparat, puder, proszek, środek na maskowanie łysiny jest wodoodporny. Nie trzeba się martwić, że opad deszczu zmyje go nam z główy. Co więcej, można spokojnie iśc na pływalnie i nurkować. Zawiera emolimenty, które nawilżają skórę na głowie i pielęgnują ją zarazem. Zastosowany według instrukcji przyczepia się do włosów powodując, że są mocniejsze, sprężyste, i grubsze niż naturalnie.

Dodatkową zaletą jest to, że oprócz zamaskowania łysiejących miejsc, maskuje także siwiejące końcówki włosów. Jest to dosyć ważne, zwłaszcza dla Pań. Dzięki odpowiedniemu dobraniu koloru, wycieniowaniu, lub pomieszaniu kolorów mozna dopasować doskonale wygląd skorygowanych włosów do naturalnej ich barwy.

Sposób na przerzedzenia włosów

kosmetyki na łysienie
Najczęściej komentowane:
Słabe włosy - przyczyny wypadania
2018-04-10 07:43:08

Wzmacnianie włosów

Ombre i Sombre